Prosíme všehny klienty, aby si řádně nastudovali (mapa přiložena v sekci kontakty), kam přesně jít. Dále žádáme o dodržování nočního klidu při výstupu z taxi. Objednávejte se 20 minut předem a minutu - dvě před výstupem z taxi volejte ,že už jdete k nám , jedna z nás pro vás přijde ke dveřím. Cestou prosím nehlučet,nemluvit ,netelefonovat a doržovat noční klid.

BEZ PŘEDCHOZÍ REZERVACE NEBUDETE VPUŠTĚNI

Děkujeme

You must have reservation at least 20 min in advance. You cannot come without reservation. Thank you.

Потрібно мати бронювання. Зателефонуйте 20 минут наперед. Без бронювання неможете прийти.

CLUB HOLY

Nevšední zážitek v prestižním prostředí...

Vážení klienti.

Vítáme Vás na stránkách našeho nového podniku s názvem: "Club Holy", kde najdete snad vše, co si může každý muž přát.  Dopřejte si relax, masáž, vířivku, sex a mnoho dalšího s našimi skvělými a krásnými slečnami.

Pouhé tři minuty autem od sjezdu z Jižní spojky na Krč nebo z magistrály směr Brumlovka.  4 minut pěšky od metra Kačerov.

Náš club nabízí útulné klimatizované  pokoje, máme vířivou vanu. Saunu, VIP pokoj, pokoj s masážními lehátky.

Věříme, že zde prožijete chvíle plné vzrušujícího uvolnění, klidné, ale i adrenalinové atmosféry, ale především vše v absolutní diskrétnosti, kterou garantuje umístění clubu.